08 квітня 2019



V Науково-методична конференція
«Сучасні тенденції навчання хімії»

                                                       Освіта є основою розвитку особистості,  
                                                   суспільства, нації та держави, а відтак саме від якості освіти залежить майбутнє України…


                29 березня 2019 року вчителі хімії Демчук Богдана Богданівна (Опорний заклад Щирецька ЗОШ №1 І – ІІІ ст. ім. Героя України Б.Ільківа ) та Ільків Галина Ігорівна (Ланівська ЗОШ І – ІІ ст.) взяли участь у V Науково-методичній конференції «Сучасні тенденції навчання хімії», яку вже п’ятий рік поспіль проводить кафедра неорганічної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка.  Цього року учасниками стали близько 150 викладачів  з понад ста навчальних закладів загальної середньої, професійної та вищої освіти України.
         Розпочала роботу конференції Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, яка, зокрема, акцентувала увагу на важливості вивчення природничих дисциплін. У розмові з Міністром освітяни порушили теми:
ü невідповідності і непослідовності вивчення споріднених тем у навчальних програмах з хімії, фізики, математики та біології;
ü  неможливості одночасного вивчення теоретичних і практичних основ предмету через нестачу обладнання і реактивів, особливо у непрофільних школах і, як наслідок, втрату інтересу дитини до вивчення природничих дисциплін;
ü недостатньої популяризації хімії на ринку праці.
         Учасники обговорили питання навчання хімії у закладах середньої та професійної освіти, методичної підготовки хіміків у закладах вищої освіти, проблеми мотивації та формування стійкого інтересу до вивчення цієї науки, науково-дослідницьку та методичну складову діяльності вчителя і викладача, ознайомилися з інноваціями в хімічній освіті, пріоритетними напрямами наукових досліджень у галузі хімії та впровадження їхніх результатів у фахову підготовку вчителів.
         Закривав конференцію декан хімічного факультету Григорій Дмитрів, який наголосив на важливості вчителів, адже без вчителя немає учня, без учня – студента, а без студента – університету.
Керівник м/о вчителів природничого циклу
Щирецької ОТГ
Даць О.С.



Немає коментарів:

Дописати коментар